Вторник, 07.05.2024, 17:04
Веб довідка
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті [21]
Різне [18]
Новини [47]
IT Програми [47]
Історія [53]
Особистості [23]
Відео [11]
Географія [13]
Визначення [30]
Поради [41]
Блоги [3]
Література [1]
Казки [4]
Реферати [9]
Статистика
...
Головна » Статті » Статті

Наліт
Наліт – це раптовий напад на попередньо вибраний об’єкт супротивника з ціллю його знищення, пошкодження або захоплення важливих документів, зброї та продуктів харчування. Вихід на місце нальоту та відхід відбувається таким самим чином, як і при організації засідки, але на відмінно від засідки, на організацію нальоту потрібно більше часу. Перед тим як здійсити наліт проводиться детальна розвідка даного об’єкта. Розвідка об’єкта проходить шляхом спостереження з бінокля, засилкою до супротивника або до найблищого від нього місця під виглядом робітиків, пастухів і т.п.. В ході розвідки визначається: розташування постів, вогневих точок і їх освітлення вночі; склад і кількість супротивника, їх озброєння; маршрути і час руху охорони; місцезнаходження найблищих з’єднань супротивника,які можуть прийти на допомогу та маршрути по яким вони можуть прийти; зробити план об’єкта з нанесеними на ньому будівлями, складами, вишками і т.п.. Потім проводиться дорозвідка, під час якої перевіряється наявна інформація та інформація отримана від різних інформаторів. Вивчивши та проаналізувавши всі дані розвідки можна перейти до вибору тактики та способу нападу(непомітне проникнення, нав’язання бою, відволікання вогневою групою супротивника, поки група маневру проникає на об’єкт і т.п.). Також не слід забувати про всякого роду хитрощі, наприклад організувати масові заворушення в місті, для подавлення якого буде виділена група бійців, а звідси і послаблення охорони об’єкта і т.п.. 

Підрозділ, який проводить наліт ділиться на декілька груп: 
1) Група вогню
2) Група маневру
3) Група прикриття

Група вогню призначена для непомітного проникнення або відкритого нападу на об’єкт, робить проходи в інженерних загородженнях, веде масований вогонь по супротивнику, знищує його вогневі точки, тобто прокладає дорогу для групи маневру. В цю групу обов’язково повинні входити розрахунки кулемета та гранатомета, сапер. На випадок приходу на допомогу супротивнику вертольотів, група повинна мати ПЗРК.

Група маневру призначена для проникнення на об’єкт і захоплення різних предметів(документи, зброя, боєприпаси, продукти харчування, одяг і т.п.), мінування різних об’єктів(склади, входи до будівель і т.п.), знищення цілі нальоту(людина,будівля, склад палива і т.п.). Якщо є необхідність, група маневру може взяти участь знищенні супротивника разом з групою вогню,атакувати його обійшовши з флангу. Інколи групу маневру взагалі не виділяють. Зазвичай група маневру легко озброєна: стрілецька зброя, легкий кулемет. 

Група прикриття призначена виключно для прикриття штурмуючих груп, причому як при нападі, так і при відході. Якщо на допомогу супротивнику прийшли резервні сили, то в бій з ними всупає саме група прикриття. Ця група може бути розділена і розміщена на різних місцях, зокрема на можливих маршрутах підходу резервних сил супротивника. Дуже важливо, щоб дана група не піддавалась спокусі допогти своїм товаришам у веденні, а чітко виконувала поставлену задачу. Іноді з цієї групи виділяється резерв, який в будь-який момент бою може допогти групі вогню чи маневру. Група прикриття відходить сама остання.
Бажано, щоб в групу прикриття входив розрахунок кулемета та сапер, який при відході буде створювати мінні загородження для супротивника. 

Перед початком нападу командир повинен розподілити та вказати обов’язки кожного стрільця, при цьому вказавши сектор ведення вогню та приорітетні цілі. Також потрібно приблизно порахувати скільки часу займе вся операція та скільки часу є до приходу резервних сил супротивника, визначити приблизну кількість боєприпасів необхідну для проведення операції. Звичайно все розрахувати та передбачити до найменшої дрібниці неможливо, але потрібно до цього прагнути і не потрібно зневажати будь-якими засобами безпеки чи маскування. Якщо є можливість, то потрібно провести тренування нальоту, а ще краще – декілька раз. 

Проведення нальоту. По сигналу командира починається напад. Залежно від ситуації почати проникнення може група вогню або група маневру. Снайпери намагаються першими вибити офіцерів та кулеметні розрахунки. Першою проривається група вогню, а за нею йде група маневру, яка допомагає своїм вогнем. Досягнувши певної точки(визначеної напередодні командиром) група маневру відривається і починає виконувати свої задачі. Долання даної відстані групами відбувається при допозі так званих «двійок» або «трійок», причому взаєморозуміння всередині них повинне бути ідеальне. В той час як група вогню веде масований, безперервний вогонь, група маневру виконує своє завдання. Після виконання поставленої задачі командир дає сигнал на відхід. Відхід організовується аналогічно до відходу при організації засади.
Категорія: Статті | Додав: admin (09.04.2014)
Переглядів: 703 | Рейтинг: 0.0/0
Веб довідка
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Copyright MyCorp © 2024